o nas
Studio Figura Bielsko-Biała to:
1
Stacje treningowe dobierane indywidualnie do potrzeb klubowiczek.
Każda z nas ma inne oczekiwania, dlatego indywidualne podejście jest niezwykle ważne w osiągnięciu postawionego sobie celu.
Urządzenia w swojej konstrukcji zapewniają maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni, przy niewielkim wysiłku. Dlatego też lubią z nich korzystać nawet te panie, które do tej pory nie lubiły spędzać czasu aktywnie na siłowniach i klubach fitnes.
2
Stacje zabiegowe
- liposukcja kawitacyjka
- endermologia na twarz
- endermologia na ciało
- fale RF
3
Plan żywieniowy (indywidualna dieta), tworzony wg kompletnego wywiadu odnośnie stanu zdrowia. Skupia się na zdrowej utracie kilogramów. Jadłospis jest bardzo urozmaicony, złożony z produktów łatwo dostępnych.
4
Suplementacja, oparta na produktach pochodzenia naturalnego. W zależności od etapu pomaga w oczyszczeniu organizmu lub przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.

Go Clean Młody Jęczmień / młody jęczmień zawiera aminokwasy egzogenne, bogaty zestaw witamin, dobrze przyswajalne mikro i makro elementy, chlorofil, błonnik, antyoksydanty. Efekty - pozytywny wpływ jako element diety obniżającej masę ciała, dodaje siły i energii, flawonoidy wykazują działanie antyoksydacyjne, polepsza kondycje skóry, ma wpływ na zwiększenie koncentracji, pozytywny wpływ na gospodarkę kwasowo-zasadową.

Bio Slim / bioaktywny ekstrakt wspierający proces obniżenia masy ciała. Siemię lniane poprzez zdolność pęcznienia, reguluje czynności przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe wypróżnianie. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyku optymalizują trawienie. Usuwa produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu.
5
Kosmetyki pochodzenia naturalnego, przeciwalergiczne, przyspieszają utratę tkanki tłuszczowej i redukują cellulit.

Go cellulit buster rekomendowany dla zwiększenia efektu masaż na urzadzeniu roll shaper z zastosowaniem działania IR, zabieg limfodrenazu, trening w kabinie podcisnieniowej vacu shaper, trening w infra shaper swan z uaktywnieniem switła z lamp kolegenowych i IR Działanie / antycellulitowo, nawilżająco, oczyszczająco, łagodząco, wspomaga prawidłowe ukrwawienie. Go Shape rekomendowany dla zwiększenia efektu masaż na urzadzeniu roll shaper z zastosowaniem działania IR, zabieg limfodrenazu, trening w kabinie podcisnieniowej vacu shaper, trening w infra shaper swan z uaktywnieniem switła z lamp kolegenowych i IR Działanie / wyszczupla skóre, ujędrnia i wygładza. Doskonały do skóry wrażliwej i suchej. Go scrub / rekomendowany dla zwiększenia efektu masaż na urzadzeniu roll shaper z zastosowaniem działania IR, zabieg limfodrenazu, trening w kabinie podcisnieniowej vacu shaper, trening w infra shaper swan z uaktywnieniem switła z lamp kolegenowych i IR Działanie / preparat zbudowany z naturalnych składników działa na skórę antycellulitowo, oczyszczająco, nawilżająco, łagodząco, wspomaga prawidłowe ukrwawienie. Natural Candle / świeca / Zastosowanie Natura i relaks / aromaterapia oddziałuje na zmysły, orzezwia, poprawia nastról, niesie ukojenie / Eliksir dla skóry użyj roztopionego wosku sojowego i nanies na dłonie, łokcie, stopy, szyje, i dekold. Szybko wchłania się w skóre.